Bal Przedszkolakow 1

Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Dnia 9.02.2017r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla dzieci z oddziału przedszkolnego. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  różnych bohaterów znanych bajek.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie prowadząca bal Elsa z Krainy Lodu, zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Dzieci tańczyły, śpiewały, brały udział w konkursach oraz prezentowały swoje wspaniałe stroje. Na zakończenie wspólnej zabawy każdy uczestnik balu otrzymał balonowe zwierzątko, kwiatek lub szable.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Aleksandra Gumienna