Godziny dostępności nauczycieli

GODZINY DOSTĘPNOŚCI W ROKU SZKOLNYM 2022/23

Nazwisko i imię


Dzień


Godzina


Bakun Łukasz


Czwartek


14.35 – 15.35


Borkowska Agata


Poniedziałek


14.35 – 15.35


Chabasińska Monika


Czwartek


14.30 – 15.30


Czeżyk – Czyżycka Małgorzata


Poniedziałek


16.55 – 17.55


Czuba Anna


Piątek


11.50 – 12.35


Dmitruk Michał


Piątek (1 i 3 miesiąca)


18.00 – 19.00


Gańko Monika

 


Środa

Czwartek


7.20 – 7.50

7.20 – 7.50


Gołaszewska Jadwiga


Piątek


14.35 – 15.35


Hołubicka Joanna

 


Środa

Czwartek


13.50 – 14.00

14.40 – 15.00


Jarzębska Aneta


Poniedziałek


14.35 – 15.35


Jaskulska Magdalena


Wtorek


14.45 – 15.15


Jóźwiak  Beata


Poniedziałek


14.35 – 15.35


Kaczyńska Edyta


Piątek


7.00 – 8.00


Karczmarczyk Iwona


Poniedziałek


7.45 – 8.45


Kielak-Grabuś Eliza


Wtorek


7.15 – 7.45


Klewicka Dorota Środa

Czwartek

15.50 – 16.20

15.50 – 16.20


Kłos Monika



Środa



7.30 – 8.00


Kopania Agata


Środa


14.35 – 15.35


Kosko Ewa


Środa


14.35 – 15.35


Kowalewska Bożena

 


Środa

Czwartek


7.45 – 8.00

15.25 – 16.10


Kubiak Anna

 


Poniedziałek

Środa


11.30 – 12.00

11.30 – 12.00


Kurek Marlena

 


Środa

Czwartek


14.35 – 15.05

14.35 – 15.05


Kurowicka Agnieszka


Poniedziałek


14.35 – 15.35


Kurpiewska Iwona


Poniedziałek


15.25 – 16.25


Kwiecińska Marzena


Poniedziałek


15.25 – 16.25


Lewandowska Emilia

 


Poniedziałek

Czwartek


14.35 – 15.05

13.45 – 14.15


Ligęza Marcin


Czwartek


14.35 – 15.35


Łoś Magdalena


Poniedziałek


12.45 – 13.45


Makarczyk Klara


Poniedziałek


14.35 – 15.35


Melan Dorota

 


Poniedziałek

Środa


16.30 – 17.00

16.30 – 17.00


Morawska Agata


Piątek


15.25 – 16.25


Mrozowska Beata


Czwartek


14.35 – 15.35


Niemyjska Iwona


Wtorek


13.45 – 14.45


Nowak-Boruc Małgorzata


Środa


8.15 – 9.15


Pasik-Borończyk Agnieszka


Piątek


14.30 – 15.30


Piasecka Agnieszka

 


Poniedziałek

Środa


7.15 – 7.45

7.15 – 7.45


Piotrowska Aneta

 


Poniedziałek

Wtorek


7.00 – 7.30

7.00 – 7.30


Portacha Katarzyna


Środa


7.00 – 8.00


Pułanecka Katarzyna

 


Poniedziałek

Wtorek


7.30 – 8.00

7.30 – 8.00


Rakoczy Anna


Wtorek


14.30 – 15.30


Rudzińska Monika


Czwartek


12.45 – 13.45


Rudzińska Renata


Poniedziałek


14.00 – 15.00


Rygało Agnieszka


Poniedziałek


16.20 – 17.20


Rygało Marta


Piątek


14.35 – 15.35


Sadowska Magdalena


Czwartek


13.15 – 13.30


Saks Zofia


Czwartek


14.30 – 15.00


Sęk Katarzyna

 


Wtorek

Czwartek


15.20 – 15.50

15.20 – 15.50


Sobolewska Mariola


Wtorek


14.35 – 15.35


Strzelczyk Przemysław


Poniedziałek


14.35 – 15.35


Styś Agnieszka

 


Poniedziałek

Środa


7.15 – 7.45

7.15 – 7.45


Supranowicz Katarzyna


Poniedziałek


16.30 – 17.00


Szczerbiak Joanna


Wtorek


12.40 – 13.40


Szlachta Lidia

 


Czwartek

Piątek


7.30 – 8.00

7.30 – 8.00


Sztreja Michał


Wtorek


15.25 – 16.25


Szulim Maria


Poniedziałek


15.25 – 16.25


Tatarka Justyna


Wtorek


11.40 – 12.40


Tomkiewicz Justyna

 


Poniedziałek

Poniedziałek


7.15 – 7.30

12.50 – 13.20


Wawrzaszek Izabela


Wtorek


15.25 – 16.25


Wiśniewska Grażyna


Poniedziałek


15.25 – 16.25


Włodarczyk Monika


Poniedziałek


14.30 – 15.30


Włodarek Bogumiła


Poniedziałek


14.35 – 15.35


Wołowska Katarzyna


Piątek


14.35 – 15.35


Załuska Edyta


Poniedziałek


15.25 – 16.25


Zawacka Agnieszka


Wtorek


7.15 – 7.45


Żmuda Sylwia


Środa


14.35 – 15.35