WBO Infograf Zgloszone Projekty

Odnieśliśmy sukces w głosowaniu w Wołomińskim Budżecie Obywatelskim 2018!

Miło nam poinformować, że w głosowaniu na Wołomiński Budżet Obywatelski 2018 dwa rekomendowane przez nas projekty zostaną skierowane do realizacji w roku 2018:

• Czwórka kreatywnością stoi – Kreatywna strefa gier – projekt Przestrzeń Publiczna zgłoszony przez p. Annę Zakrzewską – 963 głosy – II miejsce
  • Cykl 10 spotkań „Cała czwórka czyta dzieciom” – projekt Aktywny Mieszkaniec zgłoszony przez p. Magdalenę Łoś – 905 głosów – II miejsce

Dyrekcja oraz Pracownicy Szkoły serdecznie dziękują Rodzicom oraz wszystkim życzliwym osobom, które oddały swój ważny głos na nasze projekty. Tak jak podkreślaliśmy – wspólnie możemy wiele! Kolejny raz się udało!

Z niecierpliwością będziemy oczekiwać na urzeczywistnienie naszych działań, ale na to trzeba będzie poczekać do przyszłego roku.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy!

Zobacz listę projektów rekomendowanych do realizacji w ramach Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego 2018