Czerwony Kapturek1

Nasi najmłodsi w Gwiazdozbiorze

„Nie Mruczek, nie Burek, nie jeż, nie ptak, Czerwony Kapturek to ja zwę się tak”. Tą piosenką dzieci z gr. „0”A i „0”D rozpoczęły swój występ na tegorocznym XI Wołomińskim Przeglądzie Teatralnym GWIAZDOZBIÓR dnia 17 kwietnia 2013. Dzieci pod czujnym okiem swoich wychowawczyń, pani Anety Jarzębskiej i pani Agaty Borkowskiej, w zabawny i rozśpiewany sposób opowiedziały bajkę, którą uwielbiają zarówno małe, jaki i duże dzieci. Panie wychowawczynie zajęły się aranżacją bajki oraz dekoracją, natomiast oprawą muzyczną nasza niezastąpiona pani rytmiczka – Anna Zakrzewska. Dzieci w znakomity sposób odegrały role wilka i Czerwonego Kapturka, a dialogi, które prowadziły między sobą bohaterowie rozśmieszały publiczność. Na koniec przedstawienia były wielkie brawa i miłe słowa od zaproszonych gości. Pani wicedyrektor Monika Włodarczyk, która przyszła na przedstawienie naszych małych uczniów do MDK z koszem słodyczy, podziękowała i pogratulowała wszystkim pięknego występu.

Możemy być dumni z naszych małych aktorów!

Pisali o nas