Norwid 2019 11

Muzyczne podium w Dąbrówce

Dnia 17 maja 2019r. w Dąbrówce odbył się XIX Powiatowy Konkurs Poetycki „Cyprian Norwid – Poeta Naszej Ziemi”.

W tym roku naszą szkołę reprezentowały:

• Karolina Szczerbiak z klasy Vc
  • Wiktoria Chmielewska z klasy VIII b

Nasze sukcesy:

• I miejsce w kategorii Poezji Śpiewanej uczniów klas IV – VI – pieśń „Zapytaj”
    Karolina Szczerbiak – śpiew
    Wiktoria Chmielewska – skrzypce
    Anna Zakrzewska – fortepian
  • I miejsce w kategorii Poezji Śpiewanej uczniów klas VII – VIII i gimnazjum – pieśń „Moja piosnka”
    Wiktoria Chmielewska – śpiew i skrzypce wraz z koleżanką Karoliną z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Leśniakowiźnie
    Anna Zakrzewska – fortepian
  • II miejsce w kategorii Poezji Śpiewanej uczniów klas VII – VIII i gimnazjum – pieśń „Coraz to z Ciebie”
    Wiktoria Chmielewska – skrzypce wraz z koleżanką Natalią i Karoliną z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Leśniakowiźnie
    Anna Zakrzewska – fortepian

Rozdanie nagród oraz występ laureatów I miejsc odbędzie się dnia 23.05.2019r. w Dąbrówce, gdzie dziewczynki zaprezentują się ponownie przed publicznością.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych muzycznych sukcesów!