Warning: Declaration of mysiteDescriptionWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::end_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::end_el(&$output, $item, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0
Letnia Szkoła Karate w Zespole Szkół nr 4
Aktualności ZS4

Letnia Szkoła Karate w Zespole Szkół nr 4

W ostatnim tygodniu letnich wakacji karatecy szkolnego UKS KARATE Wołomin, wzięli udział w Letniej Szkole Karate na terenie Zespołu Szkół nr 4 w Wołominie. Rekordowo duża grupa dzieci zgłębiała tajniki tradycyjnego kyokushin pod okiem trenerów, którzy za główny cel postawili kształtowanie charakteru przed rozpoczynającym sezon KYOKUSHIN CUP oraz listopadowymi Mistrzostwami Europy w Katowicach.

Podczas zgrupowania nie było czasu na nudę, co mogą potwierdzić jego zadowoleni uczestnicy. Każdy kolejny dzień rozpoczynał się od treningu ogólnorozwojowego, a czas na regenerację sił był spędzany na grach zespołowych i basenie. Całe popołudnie należało do wyczerpujących treningów głównych, podczas których największy nacisk był położony na taktyczne aspekty sztuki walki i techniki kumite. Wspaniała słoneczna pogoda jaka spotkała karateków w tych dniach doskonale sprzyjała treningom na świeżym powietrzu.

Co bardzo cieszy z roku na rok zwiększa się liczba zainteresowanych wakacyjnymi zgrupowaniami UKS KARATE Wołomin. Początek treningów w Zespole Szkół nr 4 w Wołominie już 8 września.

Więcej informacji i zdjęcia na www.kswkyokushin.pl

Zajęcia dla dzieci i młodzieży od 4 roku życia
Zespół Szkół nr 4 w Wołominie, ul. 1 Maja 19
Wtorki, Czwartki – godz. 16.30 – 17.30

Jako ciekawostkę załączam link do filmu z małymi karatekami, w którym wzięły udział wyżej wymienione dzieci.

https://www.youtube.com/watch?v=JiAjqbHgf9w