2015 Mistrz 01

Hubert Szulim – Mistrzem Mazowsza KARATE KYOKUSHIN

21 lutego w podwarszawskiej Lesznowoli zostały rozegrane Mistrzostwa Mazowsza Karate Kyokushin. W turnieju wzięło udział 147 zawodników w wieku od 12 do 18 roku życia z mazowieckich klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego.

Hubert Szulim, uczeń Zespołu Szkół nr 4 w Wołominie, wywalczył tytuł mistrza Mazowsza karate kyokushin. Hubert uczestniczył w konkurencji kumite w walkach mocnego kontaktu, podczas których
z wyraźną przewagą pokonał kolejno zawodników z Konstancina, Ciechanowa, Ostrołęki i Radzymina.

Drugi z reprezentantów szkoły – Norbert Szostakowski – stoczył bardzo zacięte walki turniejowe
w kategorii lekkiej kadetów. Po wygranej z zawodnikiem z Warszawy, w drugiej rundzie Norbert nieznacznie przegrał z zawodnikiem z Piaseczna i zakończył rywalizację tuż za podium.

Na zakończenie turnieju uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Wołominie wraz ze swoimi klubowymi kolegami z sumą 12 medali indywidualnych, otrzymali pamiątkowy puchar za zajęcie trzeciego miejsca w klasyfikacji drużynowej.