DD 6

Dzień Dziecka z Krainą Urwisów

W dniu 1 czerwca 2017 dzieci z klasy IId wesoło spędziły czas w wyposażonej w wiele atrakcji, sali zabaw dla dzieci – „Krainie Urwisów”. Nasi uczniowie mogli wcielić się w rolę małych urwisów, którzy radośnie brykają w basenie z kulkami, wspinają się, zjeżdżają z kolorowych zjeżdżalni, zręcznie przemierzają labirynty, korzystają z mini pojazdów, skaczą na trampolinie, a także umiejętnie prowadzą zabawy rówieśnicze w kącikach tematycznych. Nie zabrakło również gry – w ulubioną dla chłopców – piłkę. Specjalną atrakcją była przygotowana przez organizatorów przekąska owocowo-warzywna w postaci szaszłyków. Po czasie pełnym wrażeń i emocji, czekała na nas kolejna niespodzianka – pyszne lody. Ten dzień był wyjątkowy, a zaczął się od atrakcyjnego i aktywizującego nasze zmysły, spotkania z Patronem.
Radości nie było końca…

Anna Kubiak