CCCC 03 2

Cała „Czwórka” czyta dzieciom/SEZON TRZECI

Kolejne spotkanie w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” odbyło się 23 marca 2017r.

Tym razem uczniowie klas 1-3 słuchali opowiadań z książki o tytule „Nie ma nudnych dni” Renaty Piątkowskiej. Poznali współczesny świat Maćka – chłopca z trzeciej klasy. Bohater opowiadania zapoznał uczniów ze swoją rodziną, czyli mamą, tatą, siostrą Oliwką….  i babcią, która dzięki swojej mądrości i doświadczeniu potrafiła niemalże jak wróżka, za dotknięciem czarodziejskiej różdżki skutecznie zażegnać spory Maćka z siostrą. Mamy nadzieję, że fragmenty opowiadania na długo zostaną w pamięci, a mądre rady babci będą dla nas przykładem.

Opowiadania czytały: Agata Borkowska, Magdalena Łoś, Iwona Niemyjska i Marta Rygało.

Iwona Niemyjska
Magdalena Łoś