CCCC3 1 2

Cała „Czwórka” czyta dzieciom

SEZON TRZECI

SPOTKANIE PIERWSZE

W roku szkolnym 2016/2017, spotkania dla klas 1-3 w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” rozpoczęliśmy 3 listopada 2016 r. Poprzez książkę nauczyciele przenieśli młodych słuchaczy do świata wyobraźni. Tym razem poszczególne klasy bliżej poznawały świat Kubusia Puchatka oraz sympatyczną rodzinę psiaków. Z Hahanią oraz Lirkiem wyruszyły na wyprawę do Krainy Potworów.

Dziękujemy nauczycielom za udział w czytaniu, a w szczególności Pani Katarzynie Kadzidłowskiej, która zapoczątkowała kampanię „Cała Polska czyta dzieciom” w naszej szkole. Teraz natomiast już jako Prezes Oddziału Powiatowego Związku Nauczycielstwa Polskiego w Wołominie zgodziła się u nas zagościć i poczytać dzieciom. Miło było się spotkać i wręczyć drobną pamiątkę, zaprojektowaną przez p. Annę Zakrzewską, a wykonaną przez uczniów naszej szkoły.

Iwona Niemyjska
Magdalena Łoś