2018 Bezpieczeństow 01

Bezpieczeństwo to podstawa…

22 października 2018r. gościliśmy w naszej szkole uczącego policjanta Panią Wiolettę Zychnowską, która przeprowadziła wśród uczniów klas 0-III zajęcia na temat bezpieczeństwa, czyli ogólnych zasad postępowania w celu uniknięcia niebezpieczeństw.

Zajęcia przebiegły w miłej i serdecznej atmosferze. Uczniowie uważnie słuchali przekazywanych przez Panią policjant ciekawych informacji oraz udzielanych wskazówek. Dzieci aktywnie uczestniczyły w rozmowie, przytaczając przykłady z własnego doświadczenia, a także zadawały na bieżąco pytania i otrzymywały fachową odpowiedź.

Składamy serdeczne podziękowania dla Pani Wioletty Zychnowskiej za stałą współpracę w przekazywaniu naszym uczniom niezbędnej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa.

Anna Kubiak, Iwona Niemyjska