Jaselka 2018 3

Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

21 grudnia 2018r w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Samorządy szkolne złożyły życzenia Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, pracownikom szkoły, wszystkim uczniom oraz rodzicom. Głos zabrała Pani Dyrektor Anna Rakoczy, oraz ksiądz Daniel, którzy w kilku słowach wyrazili życzenia świąteczne płynące prosto z serca.

Uroczystość uświetniło przedstawieni pt:” Kolęduje Tobie moje serce” w wykonaniu uczniów klas IIIi oraz IIIj. Wprowadzeni w świąteczny nastrój udaliśmy się do swoich sal na uroczyste wigilie klasowe.

Dziękujemy wychowawcom klas p. Justynie Tatarce, p. Agacie Borkowskiej, p. Iwonie Karczmarczyk, p. Beacie Jóźwiak za przygotowanie dzieci do występu, oraz rodzicom dzieci za przygotowanie przepięknych strojów. Dziękujemy.

Beata Jóźwiak