Aktualności ZS4

Wspieramy akcję „Głosuj na nowy plac zabaw dla Wołomina” w II turze!

Szanowni Państwo,

proszę Was o pomoc w głosowaniu na plac zabaw dla Wołomina. Jeżeli wszyscy zaangażujemy się w tę akcję, możemy wygrać podwójnie – zdobyć nagrodę dla dzieci i zyskać satysfakcję z efektywnej współpracy.
Szczegóły akcji znajdują się tutaj: http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko

Aby zagłosować, wejdź na www.nivea.pl/podworko.

Już wkrótce może powstać ogólnodostępne podwórko Nivea przy przedszkolu Misia Uszatka (Al. Armii Krajowej 56).

Wołomin bierze udział w konkursie Nivea. Możemy wygrać nowoczesny plac zabaw, w całości sfinansowany przez organizatora konkursu.

Wołomin dzięki Państwa zaangażowaniu przeszedł do II tury, a więc tym razem głosujemy codziennie do 31 maja 2015! Zapraszaj do głosowania rodzinę, przyjaciół i znajomych.

Pełna mobilizacja! Razem wygrajmy plac zabaw Nivea dla Wołomina! Dołącz do naszej drużyny!

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Rakoczy