25 edycji Świątecznej Zbiórki Żywności

Świąteczna Zbiórka Żywności odbyła się już po raz 25 pod hasłem „Święta godne, a nie głodne”.

W tym roku uczniowie Naszej szkoły po raz kolejny pomagali w zbiórce żywności w sklepach sklepach Lidl i Biedronka w Wołominie, która odbyła się w dniach 26-27 listopada.

W tej szlachetnej akcji uczestniczyło ponad 40 uczniów Naszej szkoły. Wszystkim wolontariuszom serdecznie dziękujemy za udział w zbiórce.

Dostaliśmy takie oto podziękowania od organizatorów Zbiórki Żywności:

Szczęść Boże!
Wasza postawa jest budująca. Pomimo wiatru i śniegu rozdawaliście wytrwale ulotki i pobudziliście klientów sklepów do szczerych odruchów serca.
Podczas minionej zbiórki zebraliśmy: około 11 ton żywności.
Pracowaliście w 25 sklepach. Było was około 600 wolontariuszy w tym 20 koordynatorów.
Wszystkim bardzo, bardzo dziękujemy! Niektórzy byli zapisani przez kogoś. Przekażcie tym osobom podziękowania.
Serdeczne dzięki należą się nauczycielom z waszych szkół. Bardzo pomogli koordynatorom i uczniom-wolontariuszom.
Organizatorzy zbiórki
W naszych dwóch sklepach zebraliśmy blisko 800kg darów żywnościowych.
Dla Osób, które przyszły wystąpimy o dyplomy.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję!
Cezary Witas