2018 04 10 Owoce

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Z okazji Dnia Służy Zdrowia 10.04.2018r. o g.10:00 odbył się apel „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Sala gimnastyczna specjalnie na tą okazję zamieniła się w targ warzywno- owocowy i rozbrzmiewała znanymi piosenkami dla najmłodszych z repertuaru zespołu Fasolki: „Mydło lubi zabawę”, „Myj zęby”, „Witaminki”. Występy uczniów klasy 2a i integracyjnej 2i pod kierunkiem nauczycieli: p. Marty Rygało i p. Justyny Tatarki- miały na celu propagowanie zdrowego odżywiania i stylu życia.

Uroczystość uświetniła obecność p. Ewy Kwilińskiej, gościa specjalnego akcji „CAŁA CZWÓRKA CZYTA DZIECIOM”. Pani dietetyk czytała, udzielała cennych informacji i rozmawiała z dziećmi na temat odżywiania i dbania o zdrowie. Na zakończenie spotkania wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły z autorską piosenką „Dbaj o zdrowie”.

Ku naszej ogromnej radości wspólnie z nami świętowała Dyrekcja i Wychowawcy z innych placówek oświatowych naszego miasta. Odwiedziły nas grupy szkolne i przedszkolne dzieci z: Niepublicznej Szkoły Novum, Baśniowej Krainy, Czerwonego Kapturka, Kota w Butach i Pyzy Wędrowniczki.

Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy za przybycie!