Warning: Declaration of mysiteDescriptionWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::end_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::end_el(&$output, $item, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016
Aktualności ZS4

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016:

1 września 2015 (wtorek)

  • 08.00 – Msza Św. w Kościele Matki Bożej Królowej Polski, ul. Kurkowa 35,
  • 09.00 – Klasy I – III Szkoły Podstawowej,
  • 10.00 – Klasy IV – VI Szkoły Podstawowej,
  • 10.30 – Klasy I – III Gimnazjum,
  • 11.00 – Klasy „0” – Oddziały Przedszkolne.

Serdecznie zapraszamy!