Warning: Declaration of mysiteDescriptionWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::end_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::end_el(&$output, $item, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0
Święto Mamy i Taty
2019 05 Dzień Matki

Święto Mamy i Taty

Serdeczne życzenia dla wszystkich Mam i Tatusiów
od wszystkich córeczek i wszystkich synusiów…

Tymi słowami 24.05.2019r. dzieci z grupy „0” a przywitały swoich Kochanych Rodziców prezentując przygotowany wcześniej program artystyczny z okazji Dnia Mamy i Taty. Spotkanie z rodzicami upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, a małe pociechy wręczyły Gościom własnoręcznie przygotowane upominki – niespodzianki.

Dołączając się do dzieci w całej Polsce życzymy wszystkim Rodzicom dużo zdrówka, szczęścia, uśmiechu, słońca, aby rozjaśniało Wam świat!!!

Anna Kubiak