Warning: Declaration of mysiteDescriptionWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::end_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::end_el(&$output, $item, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0
Spotkanie z kulturą, czyli klasy 5 w Teatrze Rampa
2019 05 15 Teatr 01

Spotkanie z kulturą, czyli klasy 5 w Teatrze Rampa

W dniu 15 maja 2019 uczniowie klas 5a, 5b oraz 5i wybrali się do Teatru Rampa w Warszawie na musical familijny pt.: „Awantura o Basię” na podstawie znanej powieści Kornela Makuszyńskiego.

To spotkanie w teatrze, pokazało nam wzruszającą i zabawną historię Basi Bzowskiej, która po śmierci matki trafia do różnych opiekunów, podbijając ich serca. Sztuka ta pobudza do dyskusji na temat wytrwałości i wartości kochającej rodziny. Atutami tego spektaklu były piękne piosenki wywołujące uśmiech
i łzy oraz niezapomniane kreacje aktorskie.

Po zakończeniu sztuki, cała grupa miała okazję zrobić sobie wspólne zdjęcie z główną bohaterką „małą” Basią i jej mamą.

Monika Włodarczyk