Naglowek1

Nasze uczennice jadą na występy do Hanoweru

W dniach 13-16 grudnia 2019 nasze uczennice: Lena Torbińska z klasy Vb oraz Zofia Kulbicka z klasy VIIIi  wspólnie z koleżanką z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Leśniakowiźnie będą reprezentowały gminę i powiat wołomiński podczas Finału Hanowerskiego Festiwalu Kultury „Dźwięki, które łączą”.

Dziewczynki jadą tam na zaproszenie Dyrektora Artystycznego Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej w Dobiegniewie, który to już dawno temu wypatrzył je pośród uzdolnionych muzycznych talentów (Zosię poznał jako 6-latkę, podczas jej pierwszego występu na konkursie ogólnopolskim w Dobiegniewie, na którym to zdobyła swoją pierwszą ważną muzyczną nagrodę).

Wyjazd uczennic umożliwiło nam Starostwo Powiatu Wołomińskiego oraz Gmina Wołomin, wspierając finansowo nasz projekt. Patronatem medialnym objęły nas Wieści Podwarszawskie.

Jeśli znajdą się osoby chętne wspomóc nas w wyjeździe – będziemy bardzo wdzięczni – prosimy o kontakt ze szkołą.

Opiekunem artystycznym dziewcząt jest p. Anna Zakrzewska.

Oto kilka informacji o dziewczynkach