2019 Mrągowo 100

Mrągowo na sportowo

W tym roku klasa 5a i 5c wyjechały na 5 dniową zieloną szkołę do Mrągowa wraz z wychowawczyniami p. Agatą Kopanią i p. Moniką Włodarczyk. Pogoda nam dopisała, piękna słoneczna pogoda przez cały pobyt. Cudownie położony Ośrodek nad Jeziorem Czarnym z bogatym zapleczem rekreacyjnym.

Od pierwszych minut wiele różnych zajęciach sportowych i integracyjnych pod okiem instruktorów.

Były zajęcia wymagające współpracy zespołowej takie jak:

  • integra, kampa, gra o tron, kogiel mogiel,
  • baloniada, mrągotropy, flaga, 50-tka.

Dużo zajęć związanych było z wodą, odbywały się na pięknym jeziorze. Uczniowie mogli poszaleć w kulach wodnych, a także popływać na kajakach i odbyć przejażdżkę pontonem. Prócz tego każdy mógł strzelać z łuku, poznać tajniki gry w tenisa ziemnego, puszczać olbrzymie bańki oraz spróbować sił na ściance wspinaczkowej.

Był także pokaz talentów wśród wszystkich przebywających tam grup, który wygrała nasza uczennica.

Była dyskoteka i grill – całe pięć dni szalonej zabawy!

W drodze powrotnej grupa odbyła spacer po Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie.

Ojj… było fajnie… cieplutko… i zabawnie.

Monika Włodarczyk