Aktualności ZS4

Letnia Akademia Karate w SP 4

Wakacje 2018 roku minęły karatekom ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Wołominie szybko, ale bardzo aktywnie. Młodzi sportowcy intensywnie ćwiczyli na czterech obozach sportowych. Wszystkie wyjazdy były połączone z mocnymi treningami przed trudnym sezonem startowym, gdzie najlepsi zawodnicy KSW KYOKUSHIN będą brali udział w Mistrzostwach Polski, Pucharze Europy.

Na początku lata odbył się obóz rekreacyjny w Serwach, w którym uczestniczyli już 5-letni młodzi wojownicy. Doskonała baza sportowa w przyjaznym mazurskim klimacie dała wiele sposobności do aktywnego wypoczynku. Wyjazd podsumowały rozrywki Mini Mundialu połączone z kibicowaniem profesjonalnym piłkarzom podczas decydujących meczy Pucharu Świata oraz pamiątkowe koszulki reprezentacji Polski, które uczestnicy otrzymali ostatniego dnia. Dla starszych zawodników odbył się sierpniowy obóz w Karkonoszach, a rekompensatą i regeneracją po wytężonych wędrówkach były niesamowite widoki oraz niezapomniane rodzinne ogniska.

Pod koniec lata przyszli mistrzowie spędzili czas na Letniej Akademii Karate w Szkole Podstawowej nr 4 i nabieraniu sił podczas kąpieli na wołomińskim basenie. Następnie odbyło się zgrupowanie kadry Mazowsza w Okunince, w którym wzięli udział nagrodzeni wołomińscy młodzicy z najwyższymi sukcesami sportowymi w Okręgowym Związku Karate.  Bardzo cieszy olbrzymia frekwencja podczas wakacyjnych aktywności Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN, a początek treningów w Wołominie już 10 września. Więcej informacji i zdjęcia na www.kswkyokushin.pl

 

Szkoła Podstawowa nr 4 w Wołominie, ul. 1 Maja 19

Wtorki, Czwartki: 16.30 – 17.30

 

Załączam film z młodymi karatekami z Wołomina