Warning: Declaration of mysiteDescriptionWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::end_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0

Warning: Declaration of mysiteResponsiveMenuWalker::end_el(&$output, $item, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::end_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array) in /home/users/szkola/public_html/wp-content/themes/construct/lib/classes/menu-walker.php on line 0
Kolejna edycja konkursu „Uwierzyłem Słowu” za nami
Religijny 2019 4

Kolejna edycja konkursu „Uwierzyłem Słowu” za nami

Dnia 31 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 4 już po raz piąty odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Pisma Świętego „Uwierzyłem Słowu”. W finale udział wzięło ponad 40 uczestników z różnych placówek powiatu wołomińskiego.

Wyłonieni przez jury zwycięzcy:
KATEGORIA 4-6 SP

 • I: HANNA PACIOREK
 • II: TOBIASZ KURKOWSKI
 • III: WIKTORIA KANCIAŁA
 • WYRÓŻNIENIE: WIKTORIA KUJAWA i KATARZYNA KRAWCZYK

KATEGORIA 7-8 SP i GIMNAZJUM

 • I: DOMINIKA DOBRZAŃSKA
 • II: OLGA KALINOWSKA
 • III: KATARZYNA ZAWADZKA
 • WYRÓŻNIENIE: PATRYCJA GAWROŃSKA i WIKTORIA POTRZEBSKA

KATEGORIA PONADGIMNAZJALNE

 • I: ALICJA KOZŁOWSKA
 • II: JAKUB BANASIUK
 • III: MAGDALENA PYRZYŃSKA
 • WYRÓŻNIENIE: ALEKSANDRA WOJDYNA

Patronatem konkurs objęli:

 • J.Ek. ks. bp. Marek Solarczyk;
 • Starosta Powiatu – p. Adam Lubiak;
 • Burmistrz Wołomina – p. Elżbieta Radwan;
 • Dziekan wołomiński – ks. Zygmunt Podstawka.

W jury konkursu zasiedli:

 • siostra Serafina;
 • p. Joanna Hołubicka – dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wołominie;
 • p. Julita Mazur – redaktor „Wieści Podwarszawskich”;
 • p. Seweryn Nowicki – specjalista do spraw promocji w MDK.

Gratulujemy laureatom i wyróżnionym uczestnikom oraz ich opiekunom i życzymy dalszych sukcesów. Słowa uznania należą się również Dyrekcji SP 4 oraz głównemu kierownikowi konkursu – księdzu Danielowi Lubańskiemu, który pokazał tu swoje wspaniałe umiejętności organizacyjne i integrujące zespół.

Beata Mrozowska