2021 06 Klembow

I miejsce w X Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „PIOSENKA JEST DOBRANA WSZYSTKO”

Miło nam poinformować o zajęciu I miejsca w Festiwalu przez Lena Torbińska i Zofia Kulbicka.

X Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO”, odbył się pod patronatem Wójta Gminy Klembów Rafała Mathiaka. Finał konkursu miała miejsce 16 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Klembowie.

W tym roku uczestnicy zaprezentowali swoje wykonania piosenek z repertuaru Krzysztofa Krawczyka, wybitnego artysty, którego pamięć chcieliśmy uczcić w tej jubileuszowej edycji festiwalu.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a naszym dziewczynkom życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w doskonaleniu swoich talentów.

więcej informacji…

Monika Włodarczyk