Aktualności ZS4
Teatr 004

Dzień Dziecka w Teatrze Lalka

W przeddzień Dnia Dziecka uczniowie klasy 3i wraz z opiekunami mieli okazję uczestniczyć w przedpremierowym spektaklu „Dzieci z Bullerbyn” w Teatrze Lalka.

Po przekroczeniu progu teatru zostawiamy rzeczywistość za sobą, a wkraczamy w świat wyobraźni, bajki i nierealności – do miejsca w którym wszystko może się zdarzyć. To tutaj uczestniczymy w uczcie intelektualnej, w otoczeniu kolorowych świateł, zaskakującej animacji, kostiumów i rekwizytów. To tutaj możemy usłyszeć i przeżyć literaturę. Spektakl „Dzieci z Bullberbyn” jest dynamiczną opowieścią o przygodach przyjaciół z osady, przedstawioną za pomocą muzyki, tańca i śmiesznych sytuacji. A skoro to Teatr Lalka to obok aktorów pojawiły się realistyczne lalki psa i kotków. Pobyt w teatrze minął szybko, niczym chwilka. Ale to nie nasza ostatnia wizyta w takim miejscu.

Justyna Tatarka, Małgorzata Czeżyk-Czyżycka