Zimowisko 5

Zimowisko 2015 w Poroninie

Zimowiska narciarskie w naszej szkole stały się stałym punktem programu wychowawczego. W tym roku grupa 23 uczniów pod opieką p. Jadwigi Gołaszewskiej i p. Marioli Sobolewskiej spędziła niezapomniane chwile na stokach narciarskich w Poroninie.

Miła atmosfera, rodzinny klimat i wysoki standard obiektu wpłynęły na komfort wypoczynku. Poza jazdą na nartach młodzież realizowała program kulturalno-rozrywkowy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się: kalambury, puszka Pandory, dzień dziewczyny, dzień chłopaka. Nie zabrakło też ogniska z kiełbaskami, grilla i dyskotek. Dla urozmaicenia pobytu znalazł się też czas, aby pojechać na termy podhalańskie do Szaflar. Gorąca kąpiel na świeżym powietrzu sprawiła wiele radości i satysfakcji.

Czas szybko i nieubłaganie minął, ale wspomnienia pozostaną na długo w pamięci każdego uczestnika.
W piątek 6 lutego 2015r. wszyscy uczestnicy wyjazdu wraz ze swoimi rodzicami spotykają się w szkole o godzinie 17:00, aby wspólnie obejrzeć pamiątkowe zdjęcia.

Jadwiga Gołaszewska
Mariola Sobolewska