Aktualności ZS4

Zawody strzeleckie z okazji Dnia Dziecka

31 maja 2014 r. na strzelnicy LOK Wołomin przy ulicy Polnej odbyły się otwarte zawody strzeleckie dla dzieci i młodzieży z okazji Dnia Dziecka. W imprezie wzięli udział uczniowie z różnych szkół gminy Wołomin. Zawodnicy zmagali się w dwóch konkurencjach: strzelanie z karabinka pneumatycznego i strzelanie z łuku.

W klasyfikacji zespołowej Zespół Szkół nr 4, który reprezentowali zarówno uczniowie gimnazjum jak i SP, zajął I miejsce. Najlepszy wynik wśród gimnazjalistów osiągnął Wojciech Zieliński z kl. 3m (I miejsce), a w klasyfikacji  szkół podstawowych złoty medal otrzymali: Weronika Sontowska z kl. 4a i Krzysztof Szpindor z kl. 5a.

Grupę z SP przygotowała Beata Mrozowska – instruktor strzelectwa sportowego.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Dziękujemy także naszemu opiekunowi sportowemu – Lidze Obrony Kraju i jej prezesowi panu Michałowi Wojtkowskiemu za organizację tej wspaniałej imprezy.

Beata Mrozowska