Ogrody 1

Z wizytą w baśniowej krainie

W dniu 12.06.2017r. klasy IIa i IId wraz z wychowawcami panią M. Rudzińską i panią A. Kubiak udały się z wizytą do Rodzinnego Parku Tematycznego „Magiczne ogrody” w Janowcu. Pełni zachwytu zwiedzaliśmy baśniową krainę i spędzaliśmy czas pośród interaktywnych, ruchomych figur, które opowiedziały nam historię Parku, przenosząc jednocześnie w świat magii. Bawiliśmy się także na wielu kreatywnie zaprojektowanych placach zabaw. Budowaliśmy z dużych klocków. Kręciliśmy się na karuzeli. Zjeżdżaliśmy z ogromnej zjeżdżalni. Wspinaliśmy się po specjalnie do tego przygotowanych konstrukcjach. Po raz pierwszy wchodziliśmy do podziemnych tuneli. W czasie przerwy obiadowej podziwialiśmy piękne widoki okolicy zdobione prześlicznymi kwiatami i strumieniami. Smakowały nam również tutejsze lody śmietankowe i pyszna wata cukrowa. Pogoda dopisała, więc przez cały czas pobytu w Parku mogliśmy poddać się swojemu ulubionemu zajęciu czyli twórczej i aktywnej zabawie. Spośród wielu atrakcji, jakie nas tu spotkały, największą radość sprawiła nam – przejażdżka kolejką w Kwiatowej Dolinie, wizyta u baśniowych stworów Mordoli, przejście Smoczą Doliną i zabawa na trampolinach.

Na pewno tu wrócimy…

Anna Kubiak