Aktualności ZS4

Z fantazją i talentem

5 czerwca 2009 roku w wołomińskim Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich „Dom nad Łąkami” odbyło się spotkanie poetycko – muzyczne połączone z wernisażem, przygotowane przez Zespół Szkół Nr 4 im. Marynarki Wojennej. W spotkaniu z cyklu „Prezentacje kulturalne” wystąpili nauczyciele ZS Nr 4: Grzegorz Hetnar (gitara), Iwona Niemyjska (poezja), ks. Stanisław Rychowiecki (śpiew), Grażyna Wiśniewska (poezja), Anna Zakrzewska (fortepian). Występom towarzyszyło otwarcie wystawy prac nauczycieli z „czwórki”. Swoje prace zaprezentowały: Wioletta Łęcka (rękodzieło, tzw. Art. Crochet), Agnieszka Piasecka (akwarela), Jolanta Romanowska (malarstwo olejne), Lidia Szlachta (origami), Monika Włodarczyk (biżuteria artystyczna).

Prace utalentowanych nauczycielek można oglądać w „Domu nad Łąkami” przy ul. Nałkowskiego 17 w Wołominie.

A.B.

Artykuł ukazał się w „Wieściach Podwarszawskich” Nr 25 (944) 21 czerwca 2009 roku.

Szerzej opisano „Prezentacje kulturalne” w „Życiu Powiatu Wołomińskiego” Nr 22 (143) 10 czerwca 2009 roku – pod tytułem „Pokaz talentów” – przeczytaj