Marynisci

Wystawa obrazów Stowarzyszenia Marynistów Polskich

Dnia 4.10.2013 o godz. 18.00 uczniowie klas 1. gimnazjum wraz z p. dyrektor Anną Rakoczy
i p. Anną Zakrzewską udali się do Miejskiego Domu Kultury, na wystawę obrazów „Piękna nasza Polska cała…”, która została zorganizowana za sprawą Stowarzyszenia Marynistów Polskich w Rzeszowie.

Gimnazjaliści podziwiali dzieła autorstwa K. Bieleńkiej, G. Czarneckiej, W. Cerańskiego, B. Doba,
S. Kasprzyka, K. Kubacza, E. Kurowskiej, E. Mandeli, A. Mandeli, A. Omiotka, R. Pozdrowicza,
D. Rasińskiej, U. Radych, B. Włodarczyk, M. Wolszczaka, J. Pacek, B. Pacek, J. Gilunia oraz M. Brus.

Przemówienia wygłosili: burmistrz Wołomina p. Ryszard Madziar i dyrektor MDK w Wołominie
p. Marzena Małek oraz p. Gabriela Czarnecka i p. Anna Jaworska.

Uczniowie podziwiali obrazy i wybierali swoich faworytów.

Uroczystość zakończył słodki poczęstunek oraz wykonana z panią Gabrysią pożegnalna Rakieta.

Foto: Tomasz Wróblewski MDK Wołomin

Marynisci