Kolorado3

Wycieczka do Kolorado

W dniu 29.11.2013r. klasy Ia, Ib i Ii oraz 0b udały się na wycieczkę do warszawskiej sali zabaw „Kolorado”.

W początkowym etapie wycieczki wychowawczynie klas pierwszych i klasy zerowej: pani Małgorzata Posmyk, pani Edyta Załuska, pani Iwona Karczmarczyk, pani Iza Wawrzaszek, pani Anna Kubiak zapoznały uczniów z zasadami bezpieczeństwa podczas podróży.

Na miejscu dzieci korzystały ze wszystkich dostępnych rozrywek. Były to rzuty kulkami, przetaczanie się, wspinanie, pełzanie, zjeżdżanie tunelami, skakanie, strzelanie z wyrzutni, berek, przemieszczanie się pojazdami, gry na spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową, itp.

W czasie wyjazdu dzieci były wdrażane do zasad kulturalnego zachowania, a także miały możliwość wykazania się dobrą organizacją poza terenem szkoły, jak również dobrą współpracą w zespole.

Dziękujemy za pomoc w organizacji wycieczki pani pedagog Dorocie Klewickiej oraz mamom: pani Ewelinie Krawczyk, pani Bożenie Brzezińskiej, pani Izie Truszkowskiej.

Anna Kubiak