Aktualności ZS4

Witajcie zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole

Szkoła to nie tylko budynek. To sprawnie działający organizm a uczniowie i nauczyciele to serce, dusza, osobowość tego organizmu. Szkoła uczy, wspiera, inspiruje oraz odpowiada na potrzeby i zainteresowania młodych ludzi, które zmieniają się z biegiem lat.

Wirtualny spacer po naszej szkole – zapraszamy!

Obecna młodzież żywo interesuje się sztuką w formie graffiti. Dla jednych forma sztuki, dla innych bazgranie po ścianie. W naszej szkole połączyliśmy jedno z drugim, dzięki czemu powstała piękna galeria prac. Każda z nich jest inna, każda pokazuje, ile pracy i znajomości techniki graffiti wymaga każdy rysunek.

Niebawem Uczniowie naszej szkoły w ramach warsztatów będą mieli okazję sami tworzyć swoje małe dzieła sztuki. Może w każdym z nich obudzi się dusza artystyczna, a szkoła będzie im jeszcze bliższa?

Zespół do spraw promocji szkoły