Wigilia klasowa w klasie III b

W czwartek, 19 grudnia 2013r. odbyła się Wigilia klasowa w klasie III b pod opieką pani Magdaleny Łoś.

Dzięki zaangażowaniu Rodziców uczniowie mogli wspólnie świętować. Po złożonych życzeniach i dzieleniu się opłatkiem śpiewaliśmy kolędy. Wiktoria Chmielewska zagrała nam kolędy na „klawiszach”, a Kalina Janiuk na wiolonczeli.  Uczniom wielką niespodziankę i dużą radość sprawiły drobne upominki przygotowane przez Rodziców uczniów klasy IIIb. Niestety, była to ostatnia Wigilia Klasowa, gdyż za rok o tej porze dzieci będą już uczniami klasy IV i w innym już gronie będą spędzać klasowe uroczystości.

Serdecznie podziękowania dla wszystkich Rodziców klasy IIIb za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.

Magdalena Łoś