2023 10 Warsztaty św 01

Warsztaty dla uczniów 4-8 „I Ty możesz zostać Świętym”

Zespół katechetyczny zaprasza uczniów klas 4- 8 na warsztaty „I Ty możesz zostać Świętym”, które odbędą się w czwartek, 26 października od godziny 16 do 18 w naszej szkole.

Na warsztaty przynosimy zgody, które będą dostępne od poniedziałku u nauczycieli religii. Wchodzimy wejściem przez portiernię i korzystamy z szatni klas czwartych. Warsztaty odbędą się w sali 11.

W czasie warsztatów poznamy sylwetki świętych, będziemy inspirować się ich ikonografią, a każdy uczestnik będzie miał możliwość przebrania się za wybranego Świętego.

Można przynieść ze sobą chusty, materiały, rekwizyty, ale będzie można skorzystać także z rzeczy przygotowanych przez nas.

Więcej informacji, a także zapisy u Pani Agnieszki Styś lub Pani Klary Makarczyk.

Serdecznie zapraszamy!