Tydzień ulgi dla uczniów kl.4-8

W związku z powrotem uczniów klas 4-8 po długim czasie do nauczania stacjonarnego, nauczyciele naszej szkoły przystąpili do kampanii „tydzień ulgi” poleconej przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Dla wszystkich uczniów kl. 4-8 (i dla tych w szkole i dla tych na zdalnym) w dniach 17 – 28 maja 2021r. ogłaszamy dni – bez sprawdzianów, bez dużych prac domowych i bez ocen negatywnych!

Ale to nie jest tydzień zabawy i relaksu, zatem są możliwe kartkówki i odpytywanie z bieżącego (małego ustalonego) materiału – w celu poprawy ocen lub pozyskania ocen pozytywnych. Warto powtórzyć choć podstawy, przejrzeć co tam ciekawego uczyliście się ostatnio.

Zachęcamy uczniów do samodzielnego zgłaszania się w celu poprawy lub oddania zaległych prac.

Jeśli któryś uczeń, chce zaliczyć zaległy sprawdzian lub test lub go poprawić – nie ma sprawy – do dzieła!

Umówcie się z nauczycielem i piszcie.

Jak ktoś się nie łączył podczas nauczania zdalnego – od 17 maja 2021r. nauczyciel może zaprosić ucznia na lekcje do szkoły! By mu pomóc w zaliczeniu ;-). Nawet jeśli będzie jeszcze na zdalnym.

Pamiętajcie, warto zrobić w szkole dobre wrażenie!

Czekamy na Wasz powrót.

Dyrekcja SP4