2023 11 10 Konkurs 01

Sukcesy literackie i plastyczne naszych uczniów

6 listopada 2013r w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Królowej Jadwigi w Wołominie odbył się finał XII Gminnego Konkursu pod patronatem Burmistrz Wołomina – Pani Elżbiety Radwan – „WARTO BYĆ POLAKIEM”.

Konkurs podzielony był na trzy rodzaje i kategorie wiekowe:

• literacki – kl. 4-6 (kat. A); kl. 7-8 (kat. B)
  • plastyczny – kl. 1-3 (kat. A); kl. 4-6 (kat. B); kl. 7-8 (kat. C)
  • muzyczny – kl. 1-3 (kat. A); kl. 4-6 (kat. B); kl. 7-8 (kat. C

W części literackiej zadaniem uczniów klas 7-8 było napisanie opowiadania na temat: „Moja historia lub historia mojej rodziny związana z miejscem, w którym się urodziłam(-em), żyję, mieszkam”.

W kategorii B:

• I miejsce – otrzymał Szymon Stępień z klasy 8b za opowiadanie pt.: „Moja babcia Czesia”
  • III miejsce – otrzymała Dorota Murza z klasy 8b za pracę zatytułowaną pt.: „Oświata i nauka w mojej rodzinie”.

W kategorii A należało napisać kartkę z pamiętnika na temat:

W kategorii A:

• III miejsce – otrzymała Patrycja Grządka z klasy 6c za pracę pt.: Pamiętnik Patrycji.

W części plastycznej zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej na temat: „Najpiękniejsze miejsca w Polsce, które warto poznać”.

W tej kategorii zostały nagrodzone dwie uczennice z naszej szkoły:

• II miejsce: Kornelia Otrębiak z klasy 2c,
  • wyróżnienie Michalina Woźniak z klasy 3a.

Gratulujemy wszystkim laureatom i cieszymy się, że wśród uczniów „Czwórki” jest wiele talentów i prawdziwych patriotów, dla których Mała Ojczyzna jest miejscem, gdzie mieszkają bliscy i znajomi, które nie tylko go kształtuje, ale jednocześnie inspiruje i motywuje do poszukiwań wzorów oraz dziedziczenia po przodkach.
Składamy też podziękowania nauczycielkom, wspierającym pracę swoich podopiecznych: p.Marii Szulim i p.Marcie Rygało.

A oto kila zdjęć pamiątkowych: