Head 0003 IMG 7263

Sukces z języka rosyjskiego

W dniu 8.10.2012 roku uczennica klasy III m naszego gimnazjum – Tamila Achmiedowa uczestniczyła w etapie szkolnym konkursu kuratoryjnego z języka rosyjskiego, uzyskując 85% wszystkich punktów i zakwalifikowała się do etapu rejonowego, który odbył się w Warszawie
dnia 9.11.2012 w Gimnazjum nr 11, przy ul. Podbipięty 2.

Tym razem zdobyła 80% punktów możliwych do zdobycie, co sprawiło, że uczennica przygotowana pod kierunkiem pani Heleny Strzelczyk zakwalifikowała się do ostatniego etapu – wojewódzkiego, który odbędzie się 11.01.2013 w Warszawie.

Nadmienić należy, iż Tamila jest u nas w szkole od niedawna i ma wciąż jeszcze trudności z rozumieniem wszystkich poleceń w języku polskim, a takie są na wszystkich testach. Tym większy jest to dla nas powód do radości. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów – oby nasza uczennica zdobyła tytuł finalisty!

Helena Strzelczyk