Healthy Living 1

Sukces gimnazjalistów w konkursie Języka Angielskiego

Dnia 11 maja 2016 w Zespole Szkół nr 2 w Wołominie odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego – Healthy Living. Uczniowie musieli rywalizować w trzech konkurencjach: prezentacja przygotowanej scenki teatralnej – Couch Potato vs Fitness Freak, opis obrazka związanego z tematyką konkursu oraz zadanie słuchowe – uzupełnianie luk w tekście piosenki. Nasza drużyna w składzie: Kamila Boguszewska z III m, Mateusz Łęcki z III m, Hubert Niewiarowski z III m i Joanna Marciniak z III j radziła sobie z zadaniami znakomicie. Poziom był naprawdę wyrównany i dlatego o miejscach na podium komisja zdecydowała dopiero po dogrywce. Zajęliśmy II miejsce. Lepsi okazali się tylko gospodarze – uczniowie z Gimnazjum nr 2. Gratulujemy naszym gimnazjalistom i życzymy dalszych sukcesów językowych.

Agata Kopania

Zobacz dyplom