Zerowki 1

Pożegnanie zerówek

Żegnamy cię dziś przedszkole, szkoła już woła nas!
Nie martw się tylko bardzo, bo wpadniemy tu jeszcze nie raz…

26 czerwca 2014r. w oddziałach zerowych odbyła się Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014.

Podczas części artystycznej w wierszach i piosenkach dzieci wraz z wychowawczyniami: panią Agatą Borkowską, panią Anną Kubiak, panią Anną Czuba, panią Grażyną Skuza i panią Elżbietą Wiśniewską dziękowały Paniom Dyrektor: Pani Annie Rakoczy, Pani Zofii Saks, Pani Wiesławie Świeczak, Rodzicom oraz wszystkim Pracownikom Zespołu Szkół Nr 4, dzięki którym rok w zerówce upłynął w atmosferze wzajemnego szacunku i serdeczności. Piękną oprawę muzyczną do przedstawienia przygotowała i poprowadziła pani Anna Zakrzewska, nauczyciel rytmiki.

Gościem specjalnym był przedstawiciel Patrona Szkoły – Marynarki Wojennej RP – komandor podporucznik Jacek Wajchert.

W dalszej części spotkania głos zabrała pani dyrektor Anna Rakoczy, która podziękowała dzieciom, za ich trudną, ale owocną pracę, paniom nauczycielkom oraz rodzicom. Pani dyrektor podziękowała wszystkim rodzicom za wspaniałą współpracę, a tym, którzy w szczególny sposób angażowali się w życie naszej szkoły, wręczyła podziękowania w formie dyplomu.

Po programie artystycznym dzieci udały się do swoich klas, gdzie w atmosferze serdeczności pożegnały panie i swoich rówieśników otrzymując pamiątkowe dyplomy i książeczki.
Na zawsze pozostaniecie w naszych sercach!

Anna Kubiak