2023 10 16 Projekt

Pomóżmy Dzieciom! Pomóżmy Rodzicom! program pomocy „W RODZINIE SIŁA”

Urząd Gminy Wołomin wspólnie z Ośrodkiem Profilaktyki i Terapii Uzależnień organizuje dodatkowe konsultacje terapeutyczne dla dzieci i rodziców z terenu naszej gminy.

Niepokoi Cię zachowanie Twojego dziecka? Złościsz się, załamujesz ręce, bo nie chce się uczyć. Dziecko jest wycofane, unika kontaktów rówieśniczych, często choruje ?

Szanowni Rodzice

Zapraszamy Was i Wasze Dzieci do udziału w programie pomocy dla dzieci i rodziców „W RODZINIE SIŁA”.

Zapraszamy wszystkich rodziców z Gminy Wołomin, którzy zmagają się z problemami wychowawczymi z dziećmi (agresywne zachowania, problemy adaptacyjne, depresja i inne zaburzenia nastroju, uzależnienia, przemoc).

Zwiększamy dostępność !!!

W programie zajęć terapeutycznych znajduje się oferta

• Dodatkowych, indywidualnych konsultacji dzieci i rodziców z terapeutami

Zajęcia prowadzone będą przez profesjonalistów Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Wołominie (OPTU), na co dzień pracujących z dziećmi i młodzieżą

Zapisy prowadzi koordynatorka programu Pani

mgr. Aleksandra Oleszek tel. 664 412 091

Nie zwlekaj. Liczba miejsc jest ograniczona

Dowiedz się, jak pomóc sobie i Twojemu Dziecku i skorzystaj z możliwości pomocy.