Pomagamy

W dniach 25-26 listopada, uczniowie Naszej Szkoły, już po raz kolejny, włączyli się w zbiórkę żywności w ramach Banku Żywności SOS. Wszystkie zgromadzone produkty zostaną przekazane przed Świętami potrzebującym osobom z najbliższej okolicy. Przez cały dzień 25 i 26 listopada, wolontariusze informowali klientów o trwającej akcji, rozdawali ulotki oraz odbierali i segregowali przekazywane produkty spożywcze. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy poświęcili swój czas, którzy niosą bezinteresowna pomoc innym, którzy uważają, że pomaganie jest dobre i ważne.

Na zdjęciach uczniowie z klasy 8a – Alicja Dąbrowska, Mateusz Strągowski, Julia Kózka, Wiktoria Myślińska.

Wolontariusze byli wspaniali – dzięki Nim udało się zebrać w obu sklepach około 300 kg żywności.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Zobacz galerię obrazków

Katarzyna Pułanecka