Received 648055576268139

Odkrywaj. Myśl. Działaj.

Dzień 8 marca 2022r klasa 2a spędziła w Centrum Nauki Kopernik. W atmosferze wspaniałej zabawy uczniowie odkrywali prawa przyrody, a także ćwiczyli swoją cierpliwość, uważność i nieszablonowe myślenie. Eksponaty w CNK zdecydowanie rozbudziły też kreatywne myślenie i pozwoliły na samodzielne wyciąganie interesujących wniosków.

Warto wspomnieć także o Teatrze Wysokich Napięć znajdującym się w CNK, w którym to w ekscytujący i namacalny, ale jednocześnie bezpieczny sposób uczniowie poznawali wybrane zjawiska fizyczne – coś niesamowitego!

Centrum Nauki Kopernik to prawdziwy raj dla każdego ucznia. Wszyscy mogli poczuć się jak naukowcy i odkrywcy, samodzielnie przeprowadzając doświadczenia i wysnuwając ciekawe wnioski. Z niecierpliwością czekamy na nowe wystawy w CNK, które odwiedzimy z ogromną przyjemnością i ciekawością!

Jadwiga Gołaszewska