2022 12 Nocowanie 01

NOC W SZKOLE

Członkowie Ligi Morskiej i Rzecznej oraz jej sympatycy z klas ósmych ze Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marynarki Wojennej RP w Wołominie ostatnio mogli spędzić ze sobą więcej czasu.

W piątek 16 grudnia 2022 r. uczniowie spotkali się podczas wspólnej Wigilii. Podzielili się opłatkiem i pokolędowali.

Następnie trzydziestoosobowa grupa najbardziej wytrwałych została na nocowaniu w szkole. To był świetny sposób, aby poznać budynek, kojarzący się głownie z nauką, z zupełnie innej strony. Młodzież śpiewała szanty, bawiła się w ciemnościach w chowanego, rozegrała mecz siatkówki i piłki nożnej w sali gimnastycznej. Urządziła też seans filmowy, zajadając pyszną pizzę. Rozmowom nie było końca aż do samego rana.

To był miły wieczór.

Szkoła przez chwilę stała się dla uczniów namiastką domu. Dzięki niemu lepiej się poznali.

Nadzór nad młodzieżą sprawowali opiekunowie szkolnego Koła Ligi Morskiej i Rzecznej
– panie: Mariola Sobolewska i Beata Mrozowska.