Aktualności ZS4

Nasi recytatorzy w Zielonce

Dnia 26 listopada 2013 r. w Szkole Aktywności Twórczej w Zielonce odbył się powiatowy etap V Konkursu Recytatorskiego „Obrazy Przeszłości w Twórczości Polskich Poetów”. Uczniowie, biorący udział w tej edycji, prezentowali zarówno wiersze o tematyce patriotycznej, jak i  teksty o charakterze biograficzno-refleksyjnym.

Gimnazjum nr 4 w Wołominie reprezentowało dwoje uczniów z klasy trzeciej, przygotowanych przez p. Beatę Mrozowską.  Paulina Dzięcioł (3i) zaprezentowała komisji  wiersz „Pokolenie” K. K. Baczyńskiego, a Przemysław  Kopania(3i) – fragment „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego.

To właśnie występ Przemka zwrócił uwagę jury, które przyznało mu II miejsce w kategorii gimnazjum. Warto dodać, ze uczeń zasilił szeregi naszej szkoły w tym roku szkolnym i, trzeba przyznać, godnie ją reprezentuje.

Beata Mrozowska

Zobacz dyplom