Dobiegniew2014 1

Dziewczynki z „czwórki” najlepsze w Polsce!

Już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły reprezentowali społeczność Wołomina na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki w Dobiegniewie.

W tym roku, w dniach 14-16 marca 2014, w edycji VII, w finale konkursu zaprezentowały się dwie uczennice Zespołu Szkół nr 4 w Wołominie, przygotowane pod kierunkiem pani Anny Zakrzewskiej: Zosia Kulbicka z klasy II i oraz Wiktoria Chmielewska z klasy III b.
I tym razem nie wróciłyśmy z pustymi rękoma!

• Zosia oczarowała jury piosenką „Czar ogniska” i zdobyła I miejsce w kategorii klas I – III szkoły podstawowej,
  • Wiktoria zauroczyła wszystkich piosenką „W pracowni mistrza zegarmistrza” i zajęła II miejsce
    w tej samej kategorii.

Jak zawsze była z nami nieoceniona mama – pani Iwonka Kulbicka, która wspierała nas w każdym aspekcie. Bez Jej pomocy byłoby nam trudno! Dziękujemy za wsparcie!

Gorące podziękowania składamy również naszej Radzie Rodziców, która jak co roku, wsparła nas finansowo i zasponsorowała wyjazd na konkurs. Bez Państwa pomocy nasz sukces nie byłby możliwy. Serdecznie dziękujemy!

Zobacz dyplomy

Pisali o nas