Final2014 4

Nagrody w finale Konkursu C. Norwida

Dnia 23 maja 2014 w Dąbrówce odbył się Finał XIV Powiatowego Konkursu Poezji „Cyprian Norwid – Poeta Naszej Ziemi”.

W tym roku w konkursie, w trzech kategoriach, zaprezentowało się 109 uczestników, nie tylko z powiatu wołomińskiego, ale również z okolicznych powiatów. Jak co roku Gminne Centrum Kultury w Dąbrówce przygotowało uroczystość na najwyższym poziomie. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody, a zwycięzcy I miejsc zaprezentowali się publicznie. Z całej gminy Wołomin tylko 5 osób znalazło się w finale, z naszej szkoły aż 3, co nas szczególnie cieszy.

Zespół Szkół nr 4 ma się czym poszczycić:

• Julia Krasnodębska z klasy I i odebrała nagrodę za III miejsce w kategorii Poezji Śpiewanej Gimnazjum
  • Zosia Kulbicka z kl. II i oraz Wiktoria Chmielewska z kl. III b zaprezentowały się ponownie, gdyż zostały laureatkami I miejsca w kategorii Poezji Śpiewanej uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej.

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz dyplomy