Aktualności ZS4

Nagrody dla nauczycieli

Dnia 14 października 2009 w Miejskim Domu Kultury odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Burmistrz Wołomina, pan Jerzy Mikulski przyznał coroczne nagrody. Wśród nagrodzonych byli również nauczyciele i pracownicy naszej szkoły.

Trzem „medalistkom” – Zofii Saks, Jadwidze Daniluk i Annie Dzięcioł wręczono dyplomy uznania.

Nauczyciel geografii – Grzegorz Krupa otrzymał nagrodę Burmistrza, natomiast Helena Strzelczyk – nauczyciel języka rosyjskiego, oraz byłe nauczycielki ZS4 – Zofia Sieradzka i Jadwiga Laszuk – pamiątkowy medal z okazji 90-lecia nadania Wołominowi praw miejskich oraz podziękowania.

Zobacz gratulacje

Na stronie Urzędu Miasta Wołomin pisano o uroczystości.

Dnia 13 października odbyła się w szkole uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej, podczas której pani dyrektor Małgorzata Posmyk wręczyła nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom.