Nagroda Burmistrza Wołomina

Dnia 12 października 2012 roku w Miejskim Domu Kultury w Wołominie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Wśród nagrodzonych pracowników oświaty znalazła się w tym roku nasza nauczycielka pani Monika Gańko – nauczyciel specjalista, która otrzymała Nagrodę Burmistrza.

Pani Monika od kilku lat jest koordynatorem ds. integracji w Zespole Szkół nr 4 w Wołominie, prowadzi zajęcia terapii sensorycznej i polisensorycznej, była współorganizatorem konferencji “Człowiek niepełnosprawny w świecie dzieci i dorosłych”, która odbyła się w dniu 18 kwietnia 2012r. w SP nr 7 w Wołominie.

Tego dnia również nagrodę za I miejsce w powiatowym konkursie „Cyprian Norwid i kraina jego dzieciństwa” z rąk pani Anny Sęk, Burmistrza Wołomina Ryszarda Madziara oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Wołomin Pawła Solisa odebrała pani Anna Zakrzewska za swą prezentację multimedialną o Norwidzie.

Serdecznie gratulujemy.