2023 04 20 Huragan 01

Mistrzostwa Wołomina w piłce nożnej

W czwartek 20.04.2023r. na terenie OSIR Huragan Wołomin odbyły się w ramach Mistrzostw Wołomina eliminacje do powiatowych rozgrywek w piłce nożnej. Wśród uczestników była reprezentacja uczniów naszej szkoły w składzie: Buda Adam (5c SP), Dobrowolski Kacper (6a SP), Durka Jakub (7a SP), Ezman Maksymilian (4c SP), Gardian Dawid (5b SP), Koryciński Aleksander (5b SP), Matusiak Szymon (5c SP),Roszkowski Eryk (5b SP), Sobolewski Michał (6i SP)

Po wielu latach nieobecności w zawodach piłkarskich, chłopcy z czwórki podjęli walkę mocno dopingowani przez trenera Łukasza Bakuna. Drużyna nasza nie zajęła wysokiego miejsca, ale bawiła się świetnie i nabrała chęci dalszego treningu, by zacięcie walczyć za rok.

Klasyfikacja końcowa:

1. SSP 5