Zim11

Miłośnicy białego szaleństwa

Właśnie tak można w skrócie opisać grupę uczniów z naszej szkoły, która już kolejny rok z rzędu wspólnie spędziła ferie na nartach i snowboardzie.

W tym roku pod czujnym okiem M. Sobolewskiej i J. Gołaszewskiej młodzież odpoczywała w malowniczym Poroninie. Nasz pobyt urozmaiciły ogromne opady śniegu, dzięki którym szusowanie, spacery i kulig stały się jeszcze bardziej klimatyczne. A gdy po całym dniu słodkiego, białego szaleństwa udało znaleźć się chwilę na odpoczynek… i tak trzeba było wstawać, ponieważ czekały na nas nasze ulubione, tradycyjne konkursy.

Po powrocie z zimowiska mogę powiedzieć, że zauważyłam tylko jeden spory minus: wyjazd minął zdecydowanie za szybko! Na szczęście w głowach zostały nam fantastyczne wspomnienia, a w aparatach cała masa zdjęć, która uwieczniła część z tych wszystkich radosnych chwil.

Co mogę powiedzieć na koniec? Żałujcie, że Was z nami nie było!

Jadwiga Gołaszewska