Mikolajki 2

Mikołajki w klasach IV – VI

6 grudnia, z okazji Mikołajek, Samorząd Uczniowski klas IV – VI zorganizował w sali gimnastycznej wesołą imprezę sportową. Gry i zabawy przyciągnęły uczniów z różnych klas, którzy chętnie podjęli rywalizację indywidualną i zespołową. Imprezę mikołajkową prowadziły: Aleksandra Bukrap, Sylwia Borawska – uczennice klasy VI b,  a nadzorowali nauczyciele: p. Marcin Ligęza – instruktor sportowy i p. Bożena Kowalewska – opiekun SU. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zwłaszcza konkursy: skoki w workach, rzucanie woreczka do celu, pokonywanie toru przeszkód i przenoszenie jajka na łyżce. Rozegrano również międzyklasowy turniej koszykówki. Zwycięzcy otrzymywali słodkie upominki.

Chociaż uczniowie świetnie się bawili, a ich startom towarzyszyły silne emocje, to podczas rywalizacji pamiętali o zasadzie fair play. Mamy nadzieję, że takie imprezy staną się tradycją naszej szkoły.

Bożena Kowalewska

Oto krótki fotograficzny reportaż Mikołajek.